Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kąt wtrysku a odpalanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kąt wtrysku a odpalanie

    Zamieszczone przez darmag
    tak oczywiście robimy dywaniki z dużym i małym logo, pieniązki już można przesyłać, już wpłynęło kilka wpłat- dziękuję i ruszamy z produkcją
    Darmag czy to znaczy, że pieniądze za zamówienia na dywaniki z małym logo możemy już wpłacać czy mamy poczekać na Twój projekt?

  • #2
    Kąt wtrysku a odpalanie

    Mianowicie mam taki problem żr silnik rano ciężko zapala swiece mam dobre, grzeją...a silnik załapuje na raty...sprawdziłem kąt wtrysku i na rozgrzanym silniku wskazywało 82...czy tu moze byc problem?

    Komentarz


    • #3
      Kąt tak czy tak do ustawienia, powina być poprawa w odpalaniu
      Elegance
      ASV 132KM/301Nm --> turbo ASZ 140KM/322NM-->
      -------------------------------------------

      Komentarz


      • #4
        Re: Kąt wtrysku a odpalanie

        Zamieszczone przez srubox
        Mianowicie mam taki problem żr silnik rano ciężko zapala swiece mam dobre, grzeją...a silnik załapuje na raty...sprawdziłem kąt wtrysku i na rozgrzanym silniku wskazywało 82...czy tu moze byc problem?
        A było coś ostatnio robione przy aucie ?
        Od jakiego czasu masz taki problem z odpalaniem?
        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

        Komentarz


        • #5
          Re: Kąt wtrysku a odpalanie

          mozliwosci zlego odpalania jest pare ,kat wtrysku to po 1 do ustawienia masz , czujnik temperatury do sprawdzenia ,swiece zarowe , no i czy ci sie czasem nie cofa paliwo to tyle na poczatek

          Komentarz


          • #6
            czujnik temperatury sprawdzony jest ok, swiece zarowe tez...a paliwo sie nie cofa bo jak zalozylem zawor zwrotny na wezyku do pompy to nie bylo zadnej poprawy.

            [ Dodano: Sob 27 Lut, 10 13:37 ]
            Ustawie ten kąt wtrysku i wtedy zobacze czy cos pomoglo.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez srubox
              czujnik temperatury sprawdzony jest ok, swiece zarowe tez...a paliwo sie nie cofa bo jak zalozylem zawor zwrotny na wezyku do pompy to nie bylo zadnej poprawy.

              [ Dodano: Sob 27 Lut, 10 13:37 ]
              Ustawie ten kąt wtrysku i wtedy zobacze czy cos pomoglo.
              ustaw kat wtrysku na 49 -51 i bedzie

              Komentarz


              • #8
                Ustawilem kąt wtrysku iidealnie na 49-51 i nie ma zadnej poprawy...cos mi sie wydaje ze pompa daje juz o sobie znac bo jak postoi to musze dlugo krecic zanim odpali a przebieg 388 tyś.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez srubox
                  Ustawilem kąt wtrysku iidealnie na 49-51 i nie ma zadnej poprawy...cos mi sie wydaje ze pompa daje juz o sobie znac bo jak postoi to musze dlugo krecic zanim odpali a przebieg 388 tyś.
                  wypnij wtyczke od czujnika temperatury i sprubuj odpalic

                  a tak po za tym sprawdziles czujnik temperatury paliwa ?

                  Komentarz


                  • #10
                    czujnik temperatury paliwa jest ok. pokazuje 30 kilka stopni....mam program na ok.115 km i mape rozruchowa tez poprawiona i jak ma 90 stopni pali od strzała a jak postoi to musze kręcic bo sie nie odzywa...jak odepne czujnik cieczy przy nagrzanym silniku to zapali od strzala ze skokiem do 1500 obr.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X